Ceník

Setkání nehradí zdravotní pojišťovny.

Výhodou přímé platby je naprostá anonymita klienta, diskrétnost, absence záznamů ve zdravotní dokumentaci a kratší objednací lhůty. Navíc je platba klientem výrazným motivačním prvkem a mnohdy pomáhá k trvalejším výsledkům terapie.

Cena individuálního sezení (50 minut) je 600,- Kč.

QR kód pro platbu ve výši 600,- Kč.

Cena online sezení (50 minut) je 500,- Kč.

QR kód pro online poradenství ve výši 500,- Kč.

Platby lze provádět v hotovosti anebo převodem na účet č. 7777833898/5500. Do textu pro příjemce zapište prosím datum a čas sjednané schůzky.

DŮLEŽITÉ:

U nových klientů a online konzultace vyžaduji rezervační poplatek ve výši hodinové sazby, který je 100 % vratný v případě zrušení schůzky nejpozději 24 h před dohodnutým časem. V případě zrušení sjednaného termínu po této době je poplatek nevratný (storno poplatek 100 % v případě zrušení termínu schůzky méně než 24 h předem). Rezervační poplatek je použit na úhradu služby (v případě uskutečnění schůzky, tzn. klient již nic neplatí v hotovosti na konci sezení).

Rezervační poplatek musí být připsán na můj účet nejpozději 3 pracovní dny po objednání. Pokud rezervační poplatek do té doby nedorazí, termín bude bez dalšího vyrozumění nabídnut jinému zájemci. Potvrzení termínu schůzky Vám zašlu po připsání částky.

Klient bere objednáním schůzky na vědomí, že toto je závazné a v případě nedostavení se bez omluvy se zavazuje uhradit sezení v plné výši.

Nejsem plátce DPH.