Ceník

Setkání nehradí zdravotní pojišťovny.

Výhodou přímé platby je naprostá anonymita klienta, diskrétnost, absence záznamů ve zdravotní dokumentaci a kratší objednací lhůty. Navíc je platba klientem výrazným motivačním prvkem a mnohdy pomáhá k trvalejším výsledkům terapie.

Cena individuálního/online sezení (50 minut) je 700,- Kč (od 1. 11. 2023).

QR kód pro platbu 700 Kč

Platby lze provádět v hotovosti anebo převodem na účet č. 7777833898/5500. Do textu pro příjemce zapište prosím datum a čas sjednané schůzky.

DŮLEŽITÉ:

U nových klientů vyžaduji rezervační poplatek ve výši hodinové sazby, který je 100 % vratný v případě zrušení schůzky nejpozději 24 h před dohodnutým časem. V případě zrušení sjednaného termínu po této době je poplatek nevratný (storno poplatek 100 % v případě zrušení termínu schůzky méně než 24 h předem). Rezervační poplatek je použit na úhradu služby (v případě uskutečnění schůzky, tzn. klient již nic neplatí v hotovosti na konci sezení).

Rezervační poplatek musí být připsán na můj účet nejpozději 3 pracovní dny po objednání. Pokud rezervační poplatek do té doby nedorazí, termín bude bez dalšího vyrozumění nabídnut jinému zájemci. Potvrzení termínu schůzky Vám zašlu po připsání částky.

Klient bere objednáním jakékoli schůzky na vědomí, že toto je závazné a v případě nedostavení se bez omluvy, případně se ze setkání omluví později než 24 h před setkáním, se zavazuje uhradit sezení v plné výši.

Nejsem plátce DPH.