Ladění plasmou

Pro více informací a objednávku kontaktujte Ing. Zuzanu Tachezy na telefonním čísle 777 483 549, www.harmonizace-zdravi.cz.

K setkání může dojít na adrese Nádražní 161, Ostrava – Přívoz nebo na Ohradě u Bílovce.

Prinicip frekvenční terapie

Každý virus, bakterie, plíseň, parazit, živočich (vč. člověka) vysílá určité frekvence. Ty se dají fyzikálně změřit, zesílit a působením plasmatického výboje vyslat do místnosti, kde sedí klient.

Vhodnou dobou působení a přesnou frekvencí tak můžeme cíleně eliminovat mikroorganismy, které škodí.

Mikroorganismy a paraziti migrují. Nežijí pouze ve střevech, migrují krví celým tělem do všech orgánů, především jater, ledvin a plic. Proto se nemusí objevit ve stolici, jak si často klienti myslí a z toho důvodu může vycházet koprologická zkouška stolice negativní. Frekvence plasmového generátoru dokáže orgány jako játra, plíce, močový měchýř, dělohu, oční bulvy, trávící trakt, zuby, kosti, mozek “prozářit”.

Plasmový generátor Rifetech je experimentální přístroj české výroby, který pomocí přesně nastavených frekvencí způsobí destrukci aktivních patogenů, které se tak dále nemohou rozmnožovat a škodit.

Dochází k odlehčení organismu a nastartování imunitního systému, který urychlí jejich likvidaci. Zbytky rozloženého patogenu tělo “stráví” nebo vyloučí. Lze působit i podpůrnými a očistnými programy pro rychlejší regeneraci organismu.

Přístroj je sestrojen dle poznatků Dr. Royal Raymonda Rife s největší přesností na výstupu frekvencí. Rife zkoumal pod mikroskopem smrtelnost patogenů.

Ustoupením symptomů a kontrolním měřením na biofeedbacku snadno zjistíme, že je patogen pryč.

Upozorňuje však, že jedno sezení nemusí být vždy dostačující a je potřeba působení frekvencí opakovat, nejlépe 3 x v intervalu 5 dní.

Může být působení frekvencí škodlivé pro člověka?

NE.

Přístroj se pohybuje na frekvencích od 1 do 999 Hz. Buňky člověka vysílají frekvence v rozmezí 1,52 – 9,46 MHz. Frekvence patogenů – plísní, virů, bakterií, parazitů, se nachází v rozsahu 77 – 900 kHz. Mezi jednotkou kHz a MHz je propastný rozdíl. Pouze selektivně zničí organismy v nižším pásmu Hz a kHz a to bez porušení lidské tkáně.

Má jeho působení negativní účinky?

Pokud aplikací zahubíme větší množství patogenů, v některých případech se mohou projevit zvýšená únava a bolesti hlavy. Může dojít k tzv. detoxikační krizi. Je důležité právě cílenou detoxikací uvolnit a pročistit orgány na odvod toxinů. Vše s klientem diskutujeme a individuálně nastavujeme. Je důležité zvýšit pitný režim.

Vyberte si z našeho plasma menu

 • Harmonizace psychiky
 • Posiluje imunitu
 • Posílení ženského/mužského zdraví
 • Hormony v harmonii
 • Detoxikace s lehkostí
 • Aktivace životní energie
 • Hojení traumat
 • Jizvy do ztracena
 • Dej výpověď borelii
 • Dýchej z plných plic
 • Šťastný mikrobiom